L10 Muhasebe

L10 Barkod ve Perakende Satış Sistemi -

Perakende Satışlarınızı Kolaylaştırın

L10 barkod sistemi sayesinde zaman bazlı satış ve kâr raporlarınızı alabilir, barkodsuz stoklarınızın satışını yapabilir, kredi kartı, nakit ve vadeli satış yapabilirsiniz. Gelir ve kazancınızı anında görmek ve raporlarını almak için teknolojiden faydalanabilirsiniz. Marketler, Büfeler, Mağazalar, Pastane ve Fırınlar ve Bakkal gibi perakende sektörünün barkodlu kasa takip sistemi olarak kullanılır.

 

L10 Barkod Sistemi

Satış & Barkod Sistemi

Perakende satış sektörü için, her detayı düşünülmüş, kullanımı kolay ve güçlü bir satış programı hazırladık. Siz işinizi yönetirken, perakende satışın gerektirdiği takipleri, fiyatları, raf ve stok dengesini L10 Satış Yazılımı üstlenir.

POS cihazları ve terazilerle entegre çalışır. Müşterilerinize perakende satış fişi sunmanıza olanak sağlar.

En önemlisi, siz işletmenizin muhasebesini L10 Muhasebe üzerinden düzenli raporlarla takip ederken, kolay kullanımı ve güçlü özellikleri ile L10 Barkod ile satışlarınızın devam etmesine olanak sağlar.

Hızlı Satış

Satış Tamamlama Seçenekleri

L10 Satış ile perakende satış tamamlarken hızlıca işlem yapabilirsiniz.

Para üstünü hesaplayarak ne kadar ödeyeceğinizi kolayca görebilir, vadeli satış gerçekleştirebilir ve satış esnasında indirim uygulayabilirsiniz.

Tahsil edeceğiniz ücretin bir kısmını dilerseniz nakit, dilerseniz kredi kartı ile almanız mümkündür.

Satış fişini dilediğiniz gibi düzenleyebilir, hiç zorlanmadan değişiklik yapabilirsiniz.

Kolay Kullanımlı

Öğrenmesi ve Kullanması Kolay

Tek ekran üzerinden tüm satış işlemlerini yapabilirsiniz.

L10 Satış programı, detayları iyi düşünülmüş bir programdır. Güçlü özellikleri tek ekran üzerinden kolayca kullanabilmenize olanak tanır.

Personelleriniz, daha önce satış programı kullanmamışsa bile, L10 barkod programına dakikalar içerisinde hakim olabilir.

Satışlarınızı L10 Barkod Programından Yapın, Detaylı Raporlarınızı L10 Muhasebe Üzerinden Görüntüleyin.

Raporlama

Hangi ürününüzden ne kadarını ne zaman sattığınızı, en çok satılan ürünlerinizi veya en çok getirisi olan ürünleri kolaylıkla gözlemleyebilir, ticaretinizi ona göre şekillendirebilirsiniz.

Hem işletmenizin genel durumunu hem de satışlarınızın düzenli takibini gerçekleştirebilirsiniz.

Dünyanın neresinde olursanız olun iş yerinizdeki satışları anlık olarak takip edebilrsiniz.

Kritik miktarı olan ürünlerinizi belirlediğiniz stok miktarına geldiğinde bildirim alarak, tükenmeden yeni ürün siparişi verebilirsiniz.

Barkodsuz Ürünler

Ürün Kategorileri Seçenekleri

L10 Satış satış ekranınızda ürünlerinizi kolay erişebileceğiniz şekilde listelemenize olanak sağlar

Satışı çok olan veya barkodu olmayan ürünleriniz için, katogiriler oluşturarak kolayca seçmenize olanak tanır.

Tek ekranda, birden fazla kategori arasında kolayca geçiş yaparak müşterilerinizi bekletmeden hızlıca satışlarını girebilirsiniz.

Hızlı Menü ile çok satılan ürünlere tek tıkla ulaşabilirsiniz.

L10 Muhasebe ve L10 Satış Programları, Raflarınızda Olan Ürünlerinizle Sistemdeki Ürünlerinizi Kolayca Dengelemenizi Sağlar

Stok ve Raf Takibi

Satış ve muhasebe sistemi kullanmakla işletmeniz daha düzenli ve takibi kolay hale gelir. Bir yandan işlemler ve satışlarınız sürerken, diğer yandan hangi üründen ne kadar kaldığını kolayca takip edebilirsiniz.

Böylece düzenli tuttuğunuz kayıtlar ve güçlü bir ön muhasebe sistemi ile birlikte enerjinizi işinizi büyütme ve güçlendirmek için harcayabilirsiniz.